Kurumsal

Firmamız dürüst ve ilkeli ticareti kendisine şiar edinmiştir. Ülkemiz çapında binlerce bireysel ve resmi kurum ve kuruluşlardan oluşan bir müşteri portföyüne ulaşmıştır.

Firmamız 2016 yılında iki ortaklı bir aile şirketi olarak kurulmuştur.

Firmamız doğalgaz, Isıtma Klima Havalandırma ve İnşaat dekorasyon konularında sektörümüzün lider kuruluşları ile çalışmaktadır. Firmamız personeli; konuların da son derece tecrübeli mühendis ve teknisyenlerden oluşmaktadır. Mesleki Yetkilendirme Kurumundan onaylı sertifikalara sahip personelimiz, işlerimizi iş ve işçi sağlığını koruyarak profesyonel bir hizmet anlayışı ile yapmaktadırlar. Firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti en önemli ilkemizdir. Firmamızda çalışan personelimizin tamamı bu ilkemize sıkı sıkıya bağlı olarak hizmet vermektedir..

Geçmişten Geleceğe Ar Mühendislik

Şirket Kuruluşu Ocak ’16

Ar Mühendislik İklimlendirme Sistemleri Şirket Kuruluşu.

Nisan  2018

Bilkent Şehir Hastanesi Kazan Otomasyon Sistemleri Kurulumu.

Ocak 2020

Adres Değişikliği Yapıldı.

Haziran 2021

Başkent DoğalGaz Yetkilisi

Uzman Kadromuz

Kuruluşumuz çalışanları ile iç ve dış tedarikçilerimizin gelişimini kalitemizin gelişimi olarak algılayıp ,çalışanlarımızın iş becerilerini, verimliliğini bilgisini ve takım ruhunainancını artırıcı eğitimleri ve sosyal faaliyetleri düzenler ve uygularız.

Teknik Kadromuz ile 7/24 Destek

Kuruluşumuzun kalite politikasının kapsamında her yıl gerçekçi hedeflerimizi yenileyerek ve geliştirerek bu hedeflere ulaşılabilmesi için oluşturduğumuz Kalite Yönetim sisteminde gerekli revizyonları yapar, uygular ve sürekliliğini sağlarız.

Firma Yetkilisi

Satış Sorumlusu

Müşteri Temsilcisi

Teknik Sorumlu

Teknik Sorumlu

Ekibimize Katılın

İşe Başvur

Mühendislik Merkezimiz

Ar Mühendislik İklimlendirme Sistemleri Etimesgut, Ankara

Ar Mühendislik firmasının doğalgaz , ısıtma, havalandırma , inşaat taahhüt ve dış ticaret sektörlerinde en çok bilinen, tercih edilen ve güven duyulan firma olmasını sağlamak.

Kuruluşumuzun varlığının nedeni olan müşterilerimizin memnuniyet, şikayet ve önerilerinin alınması için bir sistem oluşturulmuştur. Firmamız adına her yıl bağımsız anket firmaları ile müşterilerimiz üzerinde , müşteri memnuniyet anketleri yaptırarak firmamız eksik ve kusurlu yönlerini tespit ettirip gerekli düzletmeleri yaparız.

İnsan Kaynakları

Lütfen aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçin